Vedení oddílu

Skokan - Martin Votruba
vedoucí oddílu
Mistr stehu
728 661 535
skokan@skaut.cz

Jabko - Anežka Tichá
zástupce vedoucího oddílu, hospodářka

736 147 739
jabko@skaut.cz

Grizzly - Lukáš Mařík
správce klubovny
Mistr valchy
731 248 800
grizzly@skaut.cz

Karlos - Karel Ryšavý
Tajemník
Miss hodu
775 449 624
karlos@skaut.cz

Vedení vlčušek

Šmudla - Bára Šefernová
vedoucí Vlčušek, kontaktní osoba, schůzky v pondělí

773 597 926
bsefernova@seznam.cz

Jáchym Víteček
vedoucí Vlčušek, schůzky ve čtvrtek

776 018 939
jachym.vitecek@skaut.cz

Trubec - Tomáš Trubačík
vedoucí Vlčušek, schůzky v pondělí

721 371 333
trubto@gmail.com

MC - Matouš Pešice
vedoucí Vlčušek, schůzky ve čtvrtek
Mistr internetů
739 955 447
tintin@skaut.cz

Pipi - Anna Marjanovičová
vedoucí Vlčušek, schůzky ve čtvrtek

731 281 884
anna.marjanovicova@gmail.com

Trpaslík - Kryštof Šeferna
vedoucí týmu Vlčušek

608 413 833
trpaslik@skaut.cz

Ondra Votruba
vedoucí Vlčušek, schůzky ve čtvrtek

773 124 137
votruba.ondrej@skaut.cz

Tuleň - Sára Kuchyňová
vedoucí Vlčušek, schůzky v pondělí

730 829 360
sarah.kuchynova@gmail.com

Matěj Vařejka
vedoucí Vlčušek, schůzky ve čtvrtek
Novoroční debil
773 970 802
matej.varejka@gmail.com

OD - Martin Odehnal
vedoucí Vlčušek

775 684 752
martin.odehnal3@gmail.com

Vedení skautů

Anežka Pešicová
vedoucí skautů, kontaktní osoba

605 441 250
anezka.pesicova@skaut.cz

Horalka - Adéla Mládková
vedoucí skautů

721 248 230
adela.a.mladkova@gmail.com

Šnycl - Mikoláš Malý
vedoucí skautů, schůzky v úterý
a ve středu

736 115 168
snycl@skaut.cz

Čardáš - Vojtěch Slačálek
vedoucí skautů, schůzky ve středu

608 653 067
vojta.slaca@centrum.cz

Tříska - Jakub Marek
vedoucí skautů, schůzky ve středu
Mistr hecu
775 203 307
jakub.marek@skaut.cz

Bára Hrušáková
vedoucí skautů, schůzky v úterý

603 393 112
bara.hrusakova@gmail.com

Blecha - Anna Rendlová
vedoucí skautů, schůzky ve středu
migrénka
608 539 596
ani.rendl21@gmail.com

Krtek - Matěj Kromka
vedoucí skautů, schůzky v úterý
a ve středu

731 049 274
matej.kromka@gmail.com

Zálohy

Potápník - Kristián Hrušák
vedoucí v záloze
Mistr tyčinek
737 081 588
potapnik@gmail.com

Žirafa - Alena Schützmeisterová
vedoucí v Brně, správce mailových konferencí

720 954 272
ziraf@skaut.cz

Ondřej Šmigol
vedoucí v záloze

734 639 897
o.smigol@skaut.cz